Rezerwuj
bez pośredników
Śniadanie w cenie pokoju
Wymeldowanie o 12.00
Rabat -10% w Restauracji M17
Parking

W Hotelu przy Młynie*** panuje spokojna, kameralna i intymna atmosfera. To zarówno doskonałe miejsce pod organizację spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, bankietów, przyjęć, jak i wyjątkowe miejsce zapewniające komfortowy nocleg w Rybniku. Chociaż budynek położony jest w centrum miasta – jego otoczenie gwarantuje cichy i niezakłócony wypoczynek.

Hotel Przy Młynie znajduje się 500 m od dworca PKP i 700 m od Placu Wolności oraz około 15 km od autostrady A1. Dzieli go zaledwie 8 minut spacerem do rynku zapewniającego szeroki wachlarz atrakcji, m.in. centra kultury, centra handlowe i rozrywkowe, które umilą i urozmaicą pobyt w Rybniku.

Dogodne połączenia drogowe umożliwiają szybki dojazd w kierunku Krakowa i Wrocławia. Stanowimy dobrą bazę wypadową na spotkania biznesowe w aglomeracji Górnego Śląska oraz wypady turystyczne w Beskidy lub wędrówki śląskimi szlakami zabytków techniki.

Do dyspozycji Gości oddajemy przestronny parking, objęty całodobowym monitoringiem. Wjazd i wyjazd na parking zabezpieczony jest szlabanem.


Szybki dojazd

w kierunku Krakowa i Wrocławia


Wygodny parking

dojazd od ulicy Miejskiej 16


Oferta dla biznesu

spotkania konferencje, szkolenia


44 komfortowe pokoje

do dyspozycji Gości


Śniadanie

wliczone w cenę pokoju


Restauracja hotelowa

z ofertą specjalną dla Gości